Logo Loading

Bakan Yağcılar’dan Yatırım Yapmak İsteyen İşadamlarına Tam Destek

Bakan Yağcılar’dan Yatırım Yapmak İsteyen İşadamlarına Tam Destek

KDTP Genel Başkanı ve Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar, Türkiye Cumhuriyeti genç işadamlarından Emin Hisarcıoğlu, Muhammet Şenipek, Ümit Yılmaz, Ahmet Gökhan ve Mehmet Korutürk’ten oluşan heyeti kabul etti.

Pazar günü Kosova’ya geldiklerini ve bugün resmi görüşmelerde bulunduklarını bildiren işadamları heyeti, Bakan Yağcılar ve diğer yetkililerle yapacakları görüşmelerde yatırım konusunda bilgi edineceklerini ve yatırım yapmak için destek isteyeceklerini ifade ettiler.

Kosova’da yatırım için ilgi gösteren işadamları heyetine teşekkür eden KDTP Genel Başkanı ve Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar şöyle konuştu:

“Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da KDTP ve Bakan olarak her zaman yardımlarımızı sunacağız. Bizzat ben ve Hükümet’te yer alan KDTP milletvekilleri,  bakan yardımcıları ve çeşitli görevlerde bulunan yetkililerimiz size ve Türkiye’den gelen her işadamına yardım ve önerilerimizi sunacağız. Burada sizlerin bulunmanız, Kosova halkına iş seçeneği sunmanız, bizi ve halkımızı memnun ediyor. Bunun için Türkiye Cumhuriyeti’nden gelen işadamlarımıza ellimizden geleni sunuyor ve sunacağız.”

Görüşmenin sonunda Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar Türkiyeli işadamlarına Kosova amblemli tablolardan hediye etti.