Logo Loading

Bakanımız Fikrim Damka ile Mamuşa Belediye Başkanı Abdülhadi KRASNİÇ, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Alinur AKTAŞ ile Görüştü

Genel Başkanımız ve Bölgesel Kalkınma Bakanımız Fikrim DAMKA ve Mamuşa Belediye Başkanı Abdülhadi KRASNİÇ, AK Parti Bursa Milletvekili Refik ÖZEN eşliğinde Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur AKTAŞ’ı ziyaret etti.

Olumlu geçen görüşmede, Mamuşa’da kültür merkezi ve su projesi hakkında istişarelerde bulunuldu.
Başkan Damka: “Mamuşa bizler için çok büyük önem taşıyor. Öncelikle su sorunu uzun zamandır üstünde durduğumuz ve bir an önce çözüme kavuşturulması gereken projelerin başında yer alıyor. Bir diğeri de kültürümüzü ve varlığımızı yaşatmak amacıyla, çalışmalar için elverişli imkanların sunulmasına olanak sağlayacak Mamuşa Türk Kültür Merkezi! Bu hususta destekler sağlayarak, en kısa zamanda çözüme kavuşturulmasını istediğimiz projeler bunlar.” diye konuştu.Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Alinur AKTAŞ, iki ülke arasındaki dostluk ve kardeşlik bağlarının gelecekte de güçlenerek sürmesi temennisinde bulunarak, nazik ziyaretleri için teşekkürkerini sundu ve desteklerini esirgemeyeceklerini belirtti.