Logo Loading

Başarılı Projelere İmza Atan Öğrencilerimizi ve Öğretmenlerimizi Partimizde Ağırladık

Başarılı Projelere İmza Atan Öğrencilerimizi ve Öğretmenlerimizi Partimizde Ağırladık

Bu akşam, “Panorama Prizren” ve “Covid-19” projeleriyle başarılı çalışmalara imza atan öğrencilerimizi ve projelerinde öğrencileri destekleyen değerli öğretmenlerimizi Partimizde ağırladık.

Projeleriyle adlarından söz ettiren ve benzersiz çalışmalar ile takdir kazanan öğrencilerimizi ve onlara destek olan öğretmenlerimizi, Parti merkezimizde Genel Başkanımız Fikrim Damka, Genel Sekreterimiz Varol Bekteş ile Prizren Şube Başkanımız Levent Buş karşıladı.

Yapmış oldukları çalışmalar ile her kesimin takdirini kazanmış öğrencilerimize hitaben Genel Başkanımız Fikrim Damka: ‘Gerçekleştirdiğiniz çalışmalar ile takdir edilecek bir çalışma ortaya koydunuz. Titiz ve özverili çalışmanız ile bizleri gururlandırdınız.
Bilgi kalıcıdır! Öğrendiğiniz herşey değerlidir ve hayatınızın her kesiminde muhakkak ki sizlere ışık tutacaktır. Sizlerin bu çalışmalara devam edebilmeniz ve yeni başarılara imza atmanızı sağlayacak her türlü desteği sunacağımızdan şüpheniz olmasın.
Türkçe öğretim ve eğitimin geliştirilmesi ve daha yüksek seviyelere taşınması için çaba sarf ederek, buna benzer projelerle Türk öğrenci ve öğretmenlerimizin ön plana çıkması ve bu kadar kaliteli projelerle takdir kazanması bizleri fazlasıyla mutlu etmiş ve gururlandırmıştır.
Çalışmalarınızdan duyduğumuz gurur ve memnuniyetimizi bizzat sizlerle paylaşmak için burada sizleri ağırladık. Geldiğiniz için teşekkür ederim’ dedi.

Genel Başkanımız Fikrim Damka, bu güzel projelerde yer alan, emek veren, katkı sunan tüm kıymetli öğrencilerimize ve öğretmenlerimize takdirname ve hediyeler takdim ederek, başarılarının devamı diledi.

#GençlerimizGeleceğimiz