Logo Loading

BAŞKANIMIZ, 2. ULUSLARARASI CORELLI BODRUM HALİKARNAS GRANDFONDO BİSİKLET FESTİVALİ’ne KATILDI

BAŞKANIMIZ, 2. ULUSLARARASI CORELLI BODRUM HALİKARNAS GRANDFONDO BİSİKLET FESTİVALİ’ne KATILDI
Corelli Bodrum Halikarnas Granfondo Festivali kapsamında Bodrum’da bulunan Genel Başkanımız ve Bölgesel Kalkınma Bakanımız Fikrim Damka, bugün Granfondo Expo açılışına katılarak, halkla birlikte bisiklet sürdü.
Granfondo Expo açılışında konuşan Başkanımız, bu organizasyonda yer almaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, sporun hayatımızda çok büyük yeri olduğunu ve gençlerimizi bu tarz organizasyonlarla teşvik etmenin çok önemli olduğunu belirtti.
Özellikle Kosova’dan katılan sporcularımızın da bu organizasyonda yer almasının kendisine gurur verdiğini dile getirdi.
Başkanımız Granfondo Expo açılışında, #RadyoD canlı yayınına katılarak, radyonun öneminden ve çok yakında aktif olacak Türkçe dilinde radyomuzda, Radyo D ile yapılabilecek ortak çalışmaların olduğuna dikkat çekerek, Kosova’nın mutlaka ziyaret edilmesi gerektiğini vurguladı.
2. ULUSLARARASI CORELLI BODRUM HALİKARNAS GRANDFONDO BİSİKLET FESTİVALİ’ne katılan Genel Başkanımız ve Bölgesel Kalkınma Bakanımız Fikrim Damka, 15 ülkeden 1000’e yakın bisiklet yarışçısının katıldığı organizasyonda kazananlara hediyelerini takdim etti.
KARYA Gençlik Kulübü Başkanı Hüseyin Ilker Cömert ‘in organizasyonuyla ve Muğla Valiliği destekleriyle gerçekleşen organizasyonda yer almaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirten Başkanımız, bu tür spor organizasyonlara daha fazla sayıda Kosovalı gençlerin katılması için önayak olacağını ve en kısa zamanda girşimlerde bulunulacağını belirtti.