Logo Loading

Bizim Partimiz Kosova Parlamentosunda İki Milletvekili İle Temsil Edilecek

Değerli Kosova halkı,

2021 erken parlamento seçimlerinde resmi sonuçların açıklanması ile birlikte, Partimiz siyasi Partiler arasında 7.sırada, topluluk Partileri arasında ise 1.sırada çıkmış bulunmaktadır.

Halkımızın göstermiş olduğu ilgi, zor şartları da göz önünde bulundurduğumuzda, birlik ve beraberliğimize sahip çıkıldığı mesajını vermektedir.

Bizim Partimiz, heyecana kapılanlara ve başka arayışlar içerisine girenlere karşı gücünü koruyarak, yürütmede ve temsiliyette doğru yolda ilerlediğini kanıtlamıştır.

Bu seçim sürecinde Partimiz, halkımızla bağlarını yeniden güçlendirmiş, kurumsal kimliğini ön planda tutarak önemli bir başarıya imza atmıştır.

Birlik ve beraberliğin tek adresi olan KDTP, halkımıza hizmet edebilmek adına, samimi ve dürüst bir çizgide ilerleyerek halkımızın desteğini kazanmıştır.

Bu bağlamda Genel Başkanımız Fikrim Damka önderliğinde yürütülen seçim sürecinde, Partimizin değerlerini gelecek nesillere aktarmayı hedeflemiş ve bu hususta başarılı olmuştur.

Yeni dönemde de KDTP, tüm kadrolarıyla çalışmaya devam edecek ve toplumsal konularda Türk halkına öncülük etmeye devam edecektir.

Bu seçim süreci zarfında tüm şubelerimize, yönetim kurulu üyelerimize, adaylarımıza, kadın kolları ve gençlik kollarına, gönüllülerimize, hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Seçim sonuçlarının başta Ülkemiz ve Toplumumuza hayırlara vesile olmasını dilerken, yeni yürütme döneminde görev alacak Milletvekillerimiz sn. Fikrim Damka ve sn. Fidan Brina Jıltaya başarılar dileriz.

#BizimPartimiz #KDTP