Logo Loading

Dr. Süleyman Ugljanin ve Beraberindeki Heyet Partimizi Ziyaret Etti

Dr. Süleyman Ugljanin ve Beraberindeki Heyet Partimizi Ziyaret Etti

Genel Başkanımız ve Bölgesel Kalkınma Bakanımız Fikrim Damka, Sancak bölgesinden Sancak Demokratik Eylem Partisi (SDA) Genel Başkanı Dr. Süleyman Ugljanin’i ve beraberindeki heyeti Parti merkezinde kabul etti.

Karşılıklı selamlaşmalardan sonra Süleyman Ugljanin, ‘Kosova’da Türklerin son seçim sonuçları ile tek Türk Partisine duydukları güvenin tazelendiğini, alınmış başarılı sonuç ile büyük bir saygının hak edildiğini, bir ve bütün olarak kesin bir başarı kazanıldığını, dolayısıyla herkesin kazandığı bir seçim olduğunu’ dile getirdi.
Genel Başkanımız Fikrim Damka’nın Bakanlık görevini ve yeni yasama döneminde milletvekillerimizi kutlayarak, yeni görevlerinde başarılar ve kolaylıklar diledi.

Misafir milletvekilleri Prizren’in kendileri için ayrı bir yeri olduğunu, gösterilen misafirperverlik ile kendilerini evlerinde hissettiklerini, bu vesileyle iade-i ziyareti memnuniyetle beklediklerini ve işbirliğimizin devamını dilediklerini belirtti.

Genel Başkanımız ve Bölgesel Kalkınma Bakanı Fikrim Damka, ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı misafirlerimize teşekkürlerini sunarken, var olan işbirliğimizin devam etmesi ve gelişmesini arzuladıklarını ifade etti.

Görüşme sonunda hediye takdimleri gerçekleşti.

#KDTP#BirlikteGüçlüyüz #SDA