Logo Loading

Duyuru!

Değerli arkadaşlar, Prizren Şubesi yeni Gençlik Kolu Yönetim Kurulu olarak hizmet parolasıyla başlatmış olduğumuz faaliyetlerimizi sizin istemleriniz doğrultusunda hayata geçirmeye devam edeceğimizi sizlere bildirmek istiyoruz.Göreve geldiğimiz günden bu yana siz genç kardeşlerimizin günümüz dünya şartlarına daha kolay adapte olmanız ve güncel konularda bilgi sahibi olmanız için faaliyetlerimizi sürdürüyoruz ve sürdürmeye de devam edeceğiz.

Bundan böyle yapacağımız olan faaliyetlerimiz hakkında sizleri bilinçlendirmek ve faaliyetlerimize de sizleri davet etmek için bu elektronik posta adresini kullanacağız. Bu adres vasıtasıyla sizlerle daha sağlıklı ve doğrudan iletişim içinde olacağımız düşündüğümüz için bu uygulamayı başlatmayı uygun gördük. Bu elektronik adrese, sizin de bizden ne tür beklentileriniz olduğunu ve ne gibi faaliyetlerin yapılmasını istediğinizi bildirmenizi bekliyoruz.

Bizimle ilgili istek ve şikâyetlerinizi veya mail grubuma yeni üye olmak isteyen arkadaşlar varsa e-maillerinizi genclikkolu.pz@kdtp.org elektronik posta adresimize gönderebilesiniz.Gençlik kollarınının düzenleyeceği etkinliklere katılan arkadaşlar bundan sonra düznelenecek olan gezi,eğitim ve eğlencelere katılma konusunda daha avantajlı olacaklardır.

Bundan sonra yapacağımız faaliyetlerde görüşmek dileklerimizle…

KDTP Prizren Şubesi
Gençlik Kolu Yönetim Kurulu adına
Başkan Sencar Karamuço