Logo Loading

Empati Derneğinin 1.Yaşı Kutlandı

Empati Derneğinin 1.Yaşı Kutlandı
Rehberlik ve Sosyal Sorumluluk Derneği “Empati”nin dün akşam düzenlenen 1. yaş kutlamasına Genel Başkanımız ve Bölgesel Kalkınma Bakanımız Fikrim Damka, Milletvekilimiz Fidan Brina Jılta ve Parti temsilcilerimiz katılım sağladı.
Düzenlenen etkinlikte söz alan Başkanımız :
“Geleceğimizin teminatı gençlerimizin, bir yılda bu kadar çok etkinlik ve proje hazırlayarak hayata geçirmesi, gerçekten takdire şayan ve gurur vericidir. 7 kişi ile başlanılan bu yolda 300 gencimize ulaşarak, onların karşılaştıkları her sorunla yakından ilgilenerek, zoru başaran Empati Derneği başkanı ve yönetim kurulu üyelerini yürekten kutluyorum.
Nitelikli genç, nitelikli toplum düşüncesiyle Parti olarak her zaman gençlerimizin yanında olduk ve yürütülen çalışmalarına destek sunduk.
Kültürel, sanatsal, sportif ve diğer alanlarda adlarından söz ettirerek, başarılı işler ortaya çıkaran gençlerimiz gurur kaynağımız oldu.
Gençlerimiz bizim yarınlarımız!
Bugüne kadar hem Parti hem Kosova’da görev alan Türk kurumlarımız ve arkamızda anavatanımızın destekleriyle, parlak geleceğimize dair umutlarımızı yeşerten, başarılı, heyecanlı ve şuurlu gençlerimize sahip çıkarak, milli ve manevi değerlere sahip gençlerin yetiştirilmesi için çalıştık.
Bizler aydınlık geleceğimizi inşa edecek gençlerimizin hep yanında olduk, olmayı da sürdüreceğiz.
Bu ruhu diri tutma ve bu kutsal emaneti yarınlara güçlü bir şekilde taşıma adına buradayız.
Emin olun gençler; muhtaç olduğunuz kudret, damarlarınızdaki asil kanda mevcuttur!” ifadelerine yer verdi.
Rehberlik ve Sosyal Sorumluluk Derneği “Empati”nin 1. yaşını kutlar, daha nice başarılar dileriz.