Logo Loading

Gençler unutulmaz bir havuz keyfi yaşadı

Gençler unutulmaz bir havuz keyfi yaşadı

Eğlencenin, müziğin ve havuzun keyfini doyasıya çıkaran Prizrenli gençler, öğleden sonra yağan yağmurun altında da dans ederek stres attılar.

Kosova Demokratik Türk Partisi Prizren Şubesi Gençlik Kolunun 8 Ağustos Pazar günü düzenlediği havuz keyfine yüze yakın genç katıldı. KDTP Prizren Şubesi Gençlik Kolu organizasyonunda düzenlenen havuz eğlencesi, aynıca “ALGİDA”nın katkı ve sponsorluğuyla gerçekleşti.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlenen havuz keyfine “Hababam Sınıfı” oyununda rol alan tiyatrocu genç üyelerimiz de katılırken, gençler birbirinden güzel şarkı ve türkülerle eğlenceye renk kattılar.

Bol bol güneşlenip havuzda serinlenerek dinlenen gençler, Gençlik Kolu Yönetim Kurulu üyeleri tarafından misafirperverlikleriyle en iyi bir şekilde ağırlılar. Birbirinden eğlenceli oyunlarla adeta çocukluk günlerini yaşayan gençler, unutulmaz anlar yaşadılar.

Eğlence sırasında yağan yaz yağmuru bile gençlerin neşesine gölge düşürmeyi başaramadı. Gençler, bir yan yağmur altında dans ederek havuza atlarken, diğer yan da şemsiye altında fıkralar anlatarak, türküler söylediler.

Gençlerin bu unutulmaz anlarında kendilerini yalnız bırakmayan Yeni Dönem gazetecileri, onların bu neşeli anlarını kare kare görüntüledi.