Logo Loading

Genel Başkanımız Dobırçan’da Halkla Buluştu

Genel Başkanımız Dobırçan’da Halkla Buluştu

Bu akşam Genel Başkanımız Fikrim Damka, seçim kampanyası kapsamında “Dobırçan”a ziyaret gerçekleştirdi.
Dobırçan’da Partililerle yemekte bir araya gelen Genel Başkanımız, seçim sürecini, parti politikalarını ve gelecek hedeflerini anlattı.
Oldukça verimli geçen buluşmada, özellikle gençlerin parti bünyesine kazandırılması ve süreçlere dahil edilmesi için daha fazla çalışma yürütülmesi gerektiğine vurgu yapıldı.

Buluşmada konuşan Genel Başkanımız Fikrim Damka; “ Bugün sizlerle, kampanya sürecinin ikinci gününde bir araya gelmekten dolayı çok mutluyum. Dobırçan’a özel bir ilgi ve alakamız var. Türklüğün, Türkçe’nin, Partimizin buralarda yaşatılması en önemli önceliklerimiz arasındadır. Bu değerler bizim milli kimliğimizin bu topraklarda yaşaması için çok önemlidir. Bununla birlikte tüm ülkemizde olduğu gibi Dobırçan’daki gençerimizin eğitimini çok önemsiyoruz. Başarılı öğrencililerimizin yüksek eğitimlerini Türkiye’de alabilmeleri için var gücümüzle çalışıyoruz. Bunun yanında halkımızın sosyal anlamda da yanında olmayı sürdüreceğiz. Bildiğiniz gibi ihtiyaç sahiplerinin ev sahibi olabilmesi için ciddi girişimlerimiz var. Şimdiye kadar bir kaç aileye bu anlamda desteklerimiz oldu. İleriki dönemde de bu destek artarak devam edecektir. Yeter ki, milli değerlerimize sahip çıkalım. Partimize sahip çıkalım. KDTP’nin siyasal gücü Türk Toplumunun gücünü ortaya çıkaracaktır. Bu yüzden sizlerle bu seçimde #112’de #KDTP’de buluşmayı temenni ediyorum” dedi.

#KDTP #112 #BizimPartimiz