Logo Loading

Genel Başkanımız Fikrim Damka Başkanlığında, Başkanlık Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Genel Başkanımız Fikrim Damka Başkanlığında, Başkanlık Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

14 Şubat Erken Genel seçimlerinin ardından, Bugün (06.03.2021) Partimizin olağan Başkanlık Kurulu toplantısı düzenlendi.

Genel Başkanımız Fikrim Damka’nın başkanlığında düzenlenen Başkanlık Kurulunun gündemini, 14 Şubat Kosova Erken Genel Seçimleri sonuçlarının değerlendirilmesi, seçim kampanyası boyunca yürütülen çalışmalar, genel merkezin ve şubelerimizin yürüttüğü çalışmaların ayrıntılı olarak istatistik ve oransal raporlarının değerlendirilmesi görüşüldü.

Partimizin seçimlerde adaylarımızla birlikte verimli çalışmaları neticesinde, #BizimPartimiz’e olan inancın kanıtlandığını, ülkemiz ve milletimizin geleceği için azimle ve daha fazla çalışmamıza vesile olduğu belirtildi.

Genel ve belediyeler düzeyinde alınan yüzdelik sonuçlar ve son durum değerlendirilmesine dayanarak, önümüzdeki günlerde yerel seçim hazırlıklarının başlatılması konusunda şube başkanlarının çalışmalarına hız kesmeden devam etmesi yönünde talimat verildi.

Önümüzdeki günlerde yeni kurulacak hükümette Partimizin tutumu değerlendirilerek, her zaman olduğu Kosova Demokratik Türk Partisi’nin yapıcı rolüne devam edeceği hususunda fikir birliğine varıldı.

Toplantı sonunda, Partimizin çalışmalarına kalındığı yerden, ara vermeden devam edileceğine vurgu yapıldı.