Logo Loading

Genel Başkanımız Fikrim Damka Bölgesel Kalkınma Bakanı Görevini Enis Kervan’dan Devraldı

Genel Başkanımız Fikrim Damka Bölgesel Kalkınma Bakanı Görevini Enis Kervan’dan Devraldı

?14 Şubat Kosova Erken Genel Seçimleri sonucunda kurulan yeni hükümet kabinesinde Bölgesel Kalkınma Bakanı olarak yer alan Genel Başkanımız Fikrim Damka, görevde bulunan eski Bakan Enis Kervan’dan bugün görevi resmi olarak devraldı.

Devir teslimde görevde bulunan eski Bakan Enis Kervan: “Görevimiz süresince Kosova’ya ve Kosova halkına durmadan, kaliteli hizmet verebilmek için çalıştık. Bu süre zarfında sayısız çalışmaya ve projeye giriştik. Tamamladıklarımız çalışma ve projelerimiz ile Kosova’nın kalkınmasına katkıda bulunduğumuza inanıyorum.Genel Başkanımız ve yeni Bölgesel Kalkınma Bakanımıza görevlerinde başarılar diliyorum. Tüm Kosova halkına hayırlı olsun” dedi.

Genel Başkanımız Fikrim Damka: “Kosova Türklerini en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyoruz. Enis Kervan Partimizin değerli bir üyesi olmakla birlikte, görev süresince yapmış olduğu çalışmalarla bizleri memnun etmiştir.

Enis Kervan’a bugüne dek Bakanlık nezdinde vermiş hizmetlerden dolayı teşekkür eder, milletvekili görevlerinde başarılarım dilerim” dedi.