Logo Loading

Genel Başkanımız Fikrim Damka’nın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

Genel Başkanımız Fikrim Damka’nın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı
Gazi Mustafa Kemal Atatürk Millî Mücadele sıralarında Türk milletini ileri götürecek olanların genç fikirler olduğunu belirtmişti.
Bunun farkında olan bizler, Atamızın bu ideallerini paylaşıyor ve bulunduğumuz pozisyon itibarıyla yaşadığımız ülkede Gençlerimizin gelişimine katkıda bulunmayı en önemli vazifelerimiz arasında tutuyoruz.
Her fırsatta dile getirdiğimiz gibi, Ülkemizin, Partimizin, toplumumuzun gençlere olan ihtiyacı göz ardı edilemez. Çeşitli çalışmalar ve etkinliklerle bunu pekiştirmeye çalışıyoruz.
Her ne kadar önümüze geçmişten gelen ve günümüzde bizleri sekteye uğratmaya devam eden sorunlar olsa da, özellikle önümüzdeki dönemde temsiliyet alanında gençlerimize daha fazla söz hakkı vereceğimizden şüpheniz olmasın. Geçmişten gelen çıkar çatışmalarının, ayrım ve kutuplaşmanın sizlerin parlak fikirlerini etkilememesini özellikle rica ediyorum. Sizler bu toplumun birleştirici, geleceğe yön veren gençleri olacaksınız. Bunun zeminini oluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.
Yine Gazimizin “Genç fikirli demek, doğruyu gören ve anlayan gerçek fikirli demektir” sözü, bizlere bu yolda ışık tutuyor. Bu ideali beraberce ileriye taşıyıp, ülkemizin bağımsızlığından, toplumumuzun güçlü temsiliyet ve birliğine kadar uzanan çok geniş bir yelpazede, sizlerin parlak fikirlerine çok fazla ihtiyacımız olacaktır. Birlikte bu yükü omuzlayacağımızdan ve başarıya ulaşacağımızdan şüpheniz olmasın.
#19Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun!