Logo Loading

Genel Başkanımız Mahir Yağcılar, Marmara Grubu Genel Başkanı Dr.Akkan Suver makamında kabul etti

Genel Başkanımız Mahir Yağcılar, Marmara Grubu Genel Başkanı Dr.Akkan Suver makamında kabul etti

Genel Başkanımız ve Kamu Yönetimi Bakanımız Mahir Yağcılar, Marmara Grubu Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve beraberindeki heyeti resmi makamında kabul etti.

Marmara Grubu Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, Bakan Yağcıları Avrasya Ekonomi Zirvesinde ağılamaktan şeref duyduklarını ifade ederken, yeni kurulan Kosova Hükümetinde tekrardan Kamu Yönetimi Bakanlığı’nı yürütecek olan Bakan Yağcılar’a çalışmalarda başarılar diledi.

Bakan Yağcılar, Dr. Akkan Suveri makamında ağılamaktan mutluk duyduğunu ifade ederken, demokrasi, ekonomi, teknoloji ve kalkınma gibi dünyadaki gelişim ve çağdaş değerlerin toplumsal ve sosyo-ekonomik süreçlerini ele alan ve çözüm önerileri üreten bu denli önemli ve özel vakıfın 20 yıldır başarılı zirvelerinin, on yıldır misafiri olmaktan ve bu yıl onuncu yıl anısına madalya takdimi için Başan Suvere teşekkürlerini iletti.
Heyet temaslarının devamında Kosova Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Hashim Thaçi ile görüşme gerçekleştirdi ve önümüzdeki yıl yapılacak olan 21. Avrasya Ekonomi Zirvesine Cumhurbaşkanı Hashim Thaçiye davet mektubunu sundular.

Heyet T.C. Priştine Büyükelçisi Kıvılcım Kılıç’ı da ziyaret ettiler.