Logo Loading

Genel Başkanımız ve Belediye Başkanımız, RUBAFED Çatısı Altında Dernekler ve İş İnsanları ile Biraraya Geldi

Genel Başkanımız ve Belediye Başkanımız, RUBAFED Çatısı Altında Dernekler ve İş İnsanları ile Biraraya Geldi
Genel Başkanımız ve Bölgesel Kalkınma Bakanımız Fikrim Damka ile Mamuşa Belediye Başkanı Abdülhadi Krasniç bugün RUBAFED Başkanı Kamuran Atakan öncülüğünde, RUBASAM ve RUBAFED Bşk.Vekili, RUBAFED ve RUBAKAD Başkanı, RUBAFED Bşk.Vekili, TekRumeli TV. Yön. Krl. Başkanı, Rumeli Türkleri Derneği Başkanı, Bosna-Sancak Derneği Başkanı, Prizrenliler Derneği Başkanı ve Başkan Yardımcısı, RUBASAM ve Priştineliler Derneği, RUBASAM ve Priştineliler Yön. Kurulu üyesi, YUNTÜRK Derneği Başkanı, RUBASAM Gen. Sekreteri, Bosna-Sancak Derneği, Gilanlılar Derneği Başkanı, Gostivarlılar Derneği Başkanı, İştipliler Derneği Başkanı ve iş insanları ile bir araya geldi.
Toplantıda anavatanımız, Rumeli ve Balkan Türkleri ile işbirliği içerisinde birlikte hareket ederek atılacak ortak adımlar konusunda ve yapılabilecek projeler ile kalkınmaya yönelik girişimler hususunda fikir birliğine varıldı.
Başkanımızın öncülük edeceği her türlü projeyi destekleyeceklerini açıklayan dernekler birliği ve iş insanları; ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda atılacak her adımda gereken tüm katkıların sunulacağını ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki çalışmalardan da başarıyla çıkılacağının inancını taşıdıklarını bildirdi.