Logo Loading

Girişimlerimizle Prizren Hastanesi’ne Büyük Destek

Girişimlerimizle Prizren Hastanesi’ne Büyük Destek

KDTP Genel Başkanımız ve Meclis Başkan Vekilimiz Fikrim Damka girişimiyle, salgınla mücadele ettiğimiz bu kritik dönemde Kosova’ya üçüncü büyük destek ile ülke sağlık sistemine katkı sunmaya devam ediyoruz.

Mamuşa Belediyesi’ne tam teşekküllü ambulans teslimi ve Mamuşa Aile Sağlık merkezi projesinden sonra bugün de Prizren Şehir hastanesine, Prizren kökenli Türk işadamları Münir Lauşa ve Fevzi Şilik tarafından ambulans ve Kosova Prizrenliler Derneği tarafından gönderilen 5 solunum cihazının teslimi gerçekleşti.

Prizren Şehir Hastanesi müdürü Dr. Afrim Avdaj, girişimleriyle bu bağışın kabul edilmesinde büyük katkısı olan Genel Başkanımız Fikrim Damka’ya teşekkürlerini sunarak, Türk iş adamları ve Prizrenliler Derneğine Prizren Devlet Hastanesi’ne sunmuş oldukları bu kıymetli destekleri için şükranlarını iletti.

Sağlıkta kalite standartlarını geliştirerek vatandaşlarımıza sağlık konusunda hizmet anlayışını daha yükseğe taşımak için çalışmalarımız sürdürülecektir.

Prizren Şehir hastanesine yapmış oldukları bu kıymetli bağışlarından dolayı Münir Lauşa ve Fevzi Şilik beyefendilere , Kosova Prizrenliler Derneğine ve teslim sürecini takip eden Prizren Hastanesi’nde görevli Genel Sekreterimiz Varol Bekteş’e partimiz ve vatandaşlarımız adına şükranlarımızı sunarız.