Logo Loading

“Güçlü Bir Toplumun Temeli Güçlü Bir Partiden Geçer”

“Güçlü Bir Toplumun Temeli Güçlü Bir Partiden Geçer”

11 Ayın Sultanı Ramazan ayı vesilesiyle gelenekselleşen KDTP iftar yemeği, bu akşam Prizren Luxory Palace’ta gerçekleştirildi. 1000’in üzerinde katılımcının katılım gösterdiği bu anlamlı gecede, parti üst düzey yöneticileri, meclis üyeleri, yönetim kurulu üyeleri, mahalle temsilcileri hazır bulundular.

Geceye katılan katılımcılara seslenen Genel Başkan Mahir Yağcılar konuşmasına tüm İslam Aleminin Mübarek Ramazan ayını kutlayarak başladı. Ramazanın birlik ve beraberlik ayı olduğuna vurgu yapan Başkan Yağcılar: “KDTP olarak, kadim değerlerimize her zaman her alanda sahip çıkmayı asli vazifemiz olarak görmeye devam ediyoruz. Bu yüzden de Ramazan ayı dostlarla bir araya gelmenin yanı sıra paylaşım ayı olması münasebetiyle biz de gönül soframızı bu akşam siz değerli üyelerimizle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.

KDTP’nin bugüne kadar Kosova Türk Toplumunun tek temsilcisi olduğuna vurgu yapan Başkan Yağcılar, “Sizlerin desteklerinizle partinin öncülüğünde toplum olarak çok sayıda başarıya imza attık. Gerek merkezi gerekse de yerel düzeyde toplumun beklentilerine cevap verme konusunda gece gündüz çalıştık. Sizin desteklerinizle seçim zaferleri kazanarak, güven tazeledik. Desteklerinizle gururlandık, gururu güvene, güveni de başarıya taşıdık. Aynı inanç ve gururla geleceğe de aynı adımlarla hep beraberce yürüyeceğimize inanıyoruz. Güçlü bir toplumun temeli güçlü bir partiden geçer mantığıyla hareket ederek ileri ki süreçte de partiye desteğinizin artarak vermenizi bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Bu güzel gecede bizimle birlikte olduğunuz için teşekkür eder, bir başka akşamda tekrar bir araya gelmeyi temenni ederiz.