Logo Loading
Levent Buş

Levent Buş

Prizren Şubesi Başkanı

Levent Buş

Prizren Şubesi Başkanı

Adres: Sheshi e Lidhjes Caddesi p.n., Prizren

Tel: +383 44 428 966

Prizren Şubesi

Sevilay İgci HAPÇİ

Sevilay İgci HAPÇİ

Başkan Yardımcısı

Sevilay İgci HAPÇİ

Başkan Yardımcısı

Yusuf ÇESTENECİ

Yusuf ÇESTENECİ

Sekreter

Yusuf ÇESTENECİ

Sekreter

  • Tamer YARIMHOROZ – Mali Sorumlu
  • Müfera ŞİNİK
  • Ferhat AŞIKFERKİ
  • Sevgi Buş KİKA
  • Nuri BRİNA
  • Mert AŞIKFERKİ
  • Furkan ERGÜLER
  • Varol BEKTEŞ
  • Erim BERİŞA
  • Bego KULULERİ
  • Bener KENDOS
  • Enis KERVAN
  • Enis SUBİ
  • Erdin KIRKUL
  • Nail PİNDUK
  • Şefçet DAMKA

Prizren Şube Meclisi

1. Fikrim Damka
2. Sencar Karamuço
3. Müferra Srbica Şinik
4. Cengiz Çesko
5. Oran Lopar*
6. Levent Buş
7. Fidan Jılta
8. Erim Berişa
9. Sevgi Buş Kika
10. Erol Kala
11. Varol Bekteş
12. Sevilay igci Hapçi
13. Mahir Yagcilar
14. Furkan Ergüler
15. Bego Kululeri
16. Sevil Kazazi
17. Nuri Brina
18. Cenet Zubani
19. Arzu Vrşevca
20. Erdin Kırkuli
21. Yusuf Çesteneci
22. Tamer Yarımhoroz
23. Soner Yıldırım
24. Hürmet Burnik
25. Mert Ashikferku
26. Bener Kendos
27. Furkan Bütüçi
28. Akif Gaşi
29. Haki Raştana
30. Şefçet Damka
31. Enis Kervan
32. Onat Baymak
33. Neşe Tabaku Gaşi
34. İncinur Pula
35. Ferhat Aşikferki
36. Enis Subi
37. Nail Pinduk
38. Edis Kogjbashli
39. Açif Koro
40. Arzu Çüçin
41. Sezer Hoti

*disiplin kuruluna sevk

Prizren - MYK Temsilcileri

1. Müfera S.Şinik
2. Varol Bekteş
3. Furkan Ergüler
4. Erdin Kırkul
5. Erim Berişa
6. Enis Kervan
7. Sevil L.Kazaz
8. Cengiz Çesko
9. Bego Kululeri

Prizren Kadın Kolları

1. Hürmet Burnik – Başkan
2. Fehmiye Şkurtak
3. Sermin Çesteneci
4. Arzu Bütüç Çüçin
5. Perran Hasi
6. Nurel Brina Kazazi
7. Şinire Damka
8. Özlem Luboteni
9. Filiz Ergin
10. Müzeyen Pervançe
11. Müvedet Buyari
12. Ebru Kantarci
13. Şükran Keçeli
14. Binasa Halçe
15. Ayla Bucko Damka
16. Ayten Kodrazi
17. Benek Rıfat Kırkul
18. Fyorda Muyolari
19. Nerimen Vrşevca

Prizren Gençlik Kolları

1. Furkan Bütüç – Başkan
2. Cennet Pupus – Başkan Yardımcısı
3. Onur Canhas – Başkan Yardımcısı
4. Orhan Şaban – Sekreter
5. Betül Başa
6. Ergin Keçeli
7. Beşir Kayserli
8. Orkide Pişmiş
9. Nurettin Beksaç
10. Adem Çeşmeci
11. Demet Salla
12. Ercan Şari
13. Onur Kendos
14. Caner Şantir
15. Beraet Bütüç

Disiplin Kurulu

1. Erim Berişa (Başkan)
2. Haki Raştana
3. Enis Subi
4. Şani Şamli
5. Erdin Kırkul

Teşkilatlanma Komisyonu

1. Mert Aşıkferki (Başkan)
2. Varol Bekteş
3. Rüstem Pişmiş
4. Bener Kendos
5. Hadis Laçin

Eğitim Komisyonu

1. Fehat Aşıkferki (Başkan)
2. Orhan Volkan
3. Soner Yıldırım
4. Gani Şinik
5. Güler Peroli
6. Erol Kala
7. Enis Subi
8. Nuri Brina
9. Akif Gaş
10. Sevilay İgci Hapçi

Kültür ve Spor Komisyonu

1. Sevgi Buş Kika (Başkan)
2. Tansu Kervan
3. Edison Layiç
4. Fuad Damka
5. Şaban Papiç
6. Ergin Karahasan
7. Fatih Lalo

Ekonomi ve Turizm Komisyonu

1. Furkan Ergüler (Başkan)
2. Sevil Kazaz
3. Ercan Şilik
4. Sezer Hoti

Sosyal Yardımlaşma Komisyonu

1. Nuri Brina (Başkan)
2. Bego Kululeri
3. Nezir Taduşka
4. Tamer Yarımhoroz
5. Aykan Krüemal

Sağlık Koordinatörü

Varol BEKTEŞ