Logo Loading

KDTP Gençlik Kolu Faaliyetine Devam Ediyor

KDTP Gençlik Kolu Faaliyetine Devam Ediyor

Kosova Demokratik Türk Partisi Gençlik Kolu, yaz faaliyetlerine tüm hızla devam ediyor. Eğlencenin, müziğin ve havuzun keyfini bu hafta sonu da Salagrajda’da doyasıya çıkaran Prizrenli gençler, eğlenerek stres attılar. Organizasyona katılan gençlerin çoğunun ulaşımını, bu sefer de Kosova Türk Taburu sağladı.

Kosova Demokratik Türk Partisi Prizren Şubesi Gençlik Kolu’nun 15 Temmuz Pazar günü düzenlediği havuz keyfine, bu haftada yüze yakın genç katıldı.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yaz faaliyetleri çerçevesinde ikincisi düzenlenen havuz keyfine Prizrenli Türk, Arnavut ve Boşnak gençlerin ilgisi büyüktü.

KDTP Gençlik Kolu Başkanı Enis Kervan, “amacımız gençlerin bir araya getirerek, eğlenmelerine yardımcı olup katkı sunmaktır. Türk, Arnavut, Boşnak gençleri arasında dostlukları sağlayıp güçlendirmek görevimizdir ve biz bundan mutluluk duyuyoruz.

Bu mutluluğu yakalamamızda araçlarıyla üyelerimizin havuzlara ulaşmasını sağlayan, gençlerden desteklerini esirgemeyen Kosova Türk Taburu Görev Kuvet Komutanlığına tüm gençler adına teşekkür, saygı ve sevgilerimi bir daha sunarım” şeklinde konuştu.