Logo Loading

KDTP Genel Başkanı Mahir Yağcılar ve KDTP Prizren Şube Başkanı Ercan Şpat’dan Kosova TİKA Koordinatörü Metin Arslanbaş’a Ziyaret

KDTP Genel Başkanı Mahir Yağcılar ve KDTP Prizren Şube Başkanı Ercan Şpat’dan Kosova TİKA Koordinatörü Metin Arslanbaş’a  Ziyaret

1 Aralık 2006 tarihinde KDTP Genel Başkanı Mahir Yağcılar ve KDTP Prizren Şube Başkanı Ercan Şpat, Kosova TİKA koordinatörü Metin Arslanbaş’a hoş geldin ziyaretinde bulundular.

TİKA’nın, Kosova ve Kosova Türkleri için öneminden ve değerinden bahsedilirken, bugüne kadar yapılan çalışmaların yankısının iyi olduğunu belirterek bu çalışmaların gelecekte de daha iyi tanıtım ve faydalarını sağlamak için, tüm yetkili makamların arasında daha iyi bir koordinasyonun kurulması gerekliliği vurgulandı.

Kosova ve Kosova Türklerinin kalkınması için bu dönem içerisinde daha fazla projelere ihtiyaç olduğu ortaklaşa bir kararla belirtildi. Yeni koordinatöre çalışmalarında başarılar dilerken; her yönlü desteğe açık olduğu KDTP heyeti tarafından bildirildi.