Logo Loading

KDTP Genel Başkanı Mahir Yağcılar’ın Bayramı Mesajı

KDTP Genel Başkanı Mahir Yağcılar’ın Bayramı Mesajı

Saygıdeğer soydaşlarım, sevgili partililer,

Öncelikle tüm İslam aleminin Ramazan bayramını kutlar, herkese sağlık, mutluluk ve huzur dilerim.

Rahmet, mağfiret ve bereket ayı olan Ramazan’da yerine getirdiğimiz dini görevlerimizle beraber Ramazan bayramına ulaşmak heyecanı ve mutluluğunu yaşamaktayız. Bir ay içerisinde yapılan ibadetler, buluşma, dayanışma, paylaşma ve diğer manevi değerler sayesinde bizleri bu mübarek bayram günlerine ulaştıran Yüce Rabbimize hamd ve şükürler olsun.

Huzur ve sabır ayı olan Ramazan ayından sonra bu bayram günlerini de en iyi şekilde değerlendirerek başta aile olmak üzere yakınlarımız ve dostlarımızla beraber olmak dilekleriyle mutlu bir bayram olmasını tüm İslam alemine temenni ederim.

İslam dünyasının birlik-beraberlik, dostluk ve istikrarının daimi olmasını; dünyada barış ve huzurun hakim olmasını, savaş ve yoksulluğun geride kalmasını, daha mutlu ve refah bir dünyanın olması için bu bayramın bir fırsat olmasını; Kosova’nın daha gelişmiş, daha kalkınmış bir ülke ve vatandaşlarına daha fazla imkanlar sunabilecek bir devlet olmasını; Türk Toplumumuzun bundan böyle de birliğine, aile ve toplumsal değerlerine, gelenek ve göreneklerine, geleceğini sürdürebilir bir şekilde devam etmek kabiliyetine sahip olması dilekleriyle tekrar herkese mutlu ve sevgi dolu bir bayram diliyorum.

Mahir Yağcılar
Kosova Demokratik Türk Partisi
Genel Başkanı
Kamu Yönetimi Bakanı