Logo Loading

KDTP Genel Başkanı Mahir Yağcılar’ın Bayram Mesajı

KDTP Genel Başkanı Mahir Yağcılar’ın Bayram Mesajı

Her Bayramın olduğu gibi bu Kurban Bayramının da tüm insanlık ve İslam alemi için yeni bir barış ve refah fırsatı olmasını, Kutsal topraklarda Hac görevini yerine getirmekte olan ve bu bayramı kutlayan tüm müminlere Yüce Rabbimizden dua ve ibadetlerini kabul etmelerini niyaz ederim.

Dostluk, sadakat, sevgi ve dayanışma anlamını taşıyan bu mübarek bayram günleri Kosova’da da özlem ve en içten duygularla beklenmektedir. Bu vesileyle en başta Kosova’da siyasi istikrarlığın devam etmesi ve devlet kurumlarının bir an önce kurulması, daha kalkınmış ve daha güçlü bir devlet olması, anavatanımız Türkiye’nin her yönlü ilerlemesi, İslam dünyasının daha bir ve bilinçli olması, toplumumuzun birlik ve beraberliğinin daha güçlü olması, soydaşlarımızın refahı artması ve partimizin güçlenmesi umutlarıyla bu bayramı ayrı bir mutluluk ve coşku içerisinde kutlayacağmızı inanmaktayım.

Tekrar bu mübarek günlerin ve Bayramın tüm İslam alemine hayırlı olmasını diler, tüm soydaşlarımıza tebrik eder, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.