Logo Loading

KDTP Genel Başkanı Mahir Yağcılar’ın Ramazan Bayramı Tebrik Mesajı

Bir ay oruç ve ibadetle geçirdiğimiz, İslam âlemine her zaman özel coşku ve dayanışma duyguları verdiği Ramazan ayının devamında ayrı bir özlem ve sevdayla hep beraber bayram günlerini beklemekteyiz. İslam dünyasının her yerinde olduğu gibi Kosova’da da bu bayram büyük heyecan ve içtenlikli duygularla beklenmektedir.  Duyguların yoğunlaştığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği bayram günlerinin mutluluğu her an her yerde hissedilmektedir. Coşku, ibadet ve dualarla bayram günleri karşılanmaktadır.

Bu anlamda tüm İslam dünyasının güçlenmesi, anavatanımız Türkiye ve Kosova’nın kalkınması ve gelişmesi, soydaşlarımızın refahı artması ve partimizin güçlenmesi için yapılan tüm duaların Yüce Rabbimizden kabul edilmesini niyaz ediyoruz.

Bu vesileyle tüm soydaş ve partililerimizin bayramlarını tebrik eder mutluluk, sağlık ve esenlikler dilerim. Tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını kutlar, dünyaya barış ve huzur getirmesini, Yüce Rabbimizin tüm insanlara sağlık, güzellik ve iyilikler vermesini dilerim.

Mahir Yağcılar
KDTP G.Başkanı
Kosova Kamu Yönetimi Bakanı