Logo Loading

KDTP Genel Başkanı Mahir Yağcılar’ın Ramazan Kutlama Mesajı

KDTP Genel Başkanı Mahir Yağcılar’ın Ramazan Kutlama Mesajı

Paylaşma ve dayanışmaya vesile olan, dinimizin maneviyatını yaşatan on bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayına erişmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Bu mübarek ay, birlik ve beraberliğimizin önemini, paylaşmanın değerini, farklılıklara saygı göstermenin erdemini, imkanı olanın imkanı olmayana uzattığı yardım elinin sevincini bizlere hatırlatan en güzel vesilelerden biridir.

Ramazan ayı, sabır ve selamet, dayanışma ve bereket ayıdır, gözümüzün değil gönlümüzün doyduğu aydır, bu vesile başta ülkemiz Kosova sonrasında da tüm dünyada istikrar ve huzur ortamının hüküm sürmesini, toplumumuzun kalkınmasını ve her alanda temsiliyetini arttırarak muhafaza etmesini temenni ederim.

İftar sofralarının birlik ve beraberliği perçinlediğinden ve mübarek ayın içerisinde yapılan duaların değerinin büyük olduğu noktasından hareketle, Yüce Rabbimizden bütün ibadetlerimizin kabul edilmesini dilerken, şahsım, partim ve bakanlığım adına tüm halkımızın, tüm İslam aleminin Ramazan ayını en içten dileklerimle bereketli, huzurlu ve mübarek olmasını dilerim.