Logo Loading

KDTP Gilan-Doburçan Şubesi Seçimleri 130 Oy Artışla Başarılı Olarak Değerlendirdi

KDTP Gilan-Doburçan Şubesi Seçimleri 130 Oy Artışla Başarılı Olarak Değerlendirdi

Kosova Demokratik Türk Partisi ( KDTP) Gilan-Doburçan Şubesi Yönetim Kurulu düzenlediği toplantıda son yerel seçimleri ve Şubenin çalışmalarını değerlendirdi. Toplantıya KDTP Genel Başkanı ve Kamu Yönetim Bakanı Mahir Yağcılar da katıldı.

Toplantı açılışını KDTP Gilan-Doburçan Şube Başkanı Kadir Huseyin, seçimlerle ilgili rapor sunarak 3 Kasım seçimlerinin Şube tarafından başarılı değerlendirdiğini açıkladı.

Şubenin son seçimlerde 669 oy alarak oy sayısını 130 oy artırdığını belirterek,  Belediye Meclisinde 1 Meclis üyeliği kazandığını söyledi.

Konuşmasının devamında, Şube Başkanı, Gilan-Doburçan Şubesine devamlı destek verdiği için ve her zaman yanlarında olduğu için Gilan-Doburçan Şubesi adına Genel Başkan Yağcılar’a ve aynı zamanda seçimlerle ilgili emeği geçen tüm üyelere teşekkür etti.

KDTP Genel Başkanı Yağcılar konuşmasında KDTP Gilan-Doburçan Şubesini son seçimlerde başarılı olarak değerlendirirken Yönetim Kurulu üyelerine ve Şube Başkanına bu başarı dolayısıyla tebrik etti. Kendisi merkez tarafından Gilan-Doburçan Şubesine şimdiye kadar olduğu gibi ileride de her konuda destek olacağını bildirdi.

Yağcılar, Gilan-Doburçan toplumunun hep yanında olacağını kaydetti.

Toplantının devamında güncel konular ele alındı.

KDTP Gilan-Doburçan Şube Başkanı
Kadir Huseyin