Logo Loading

KDTP MYK’ya Yanova’dan Destek

KDTP Yanova Şubesi Meclisi toplantısında MYK kararlarına ve çalışmalarına tam destek verildi. KDTP sayesinde Yanova’dea çeşitli yatırım ve etkinliklerin gerçekleştiği vurgulanırken İleride de Kültür Evi, dere ıslağı, cami onarımı,  kültür ve diğer sosyal projelerin gerçekleşeceği bildirildi.

KDTP MYK’nun aldığı kararlar yönünde  KDTP Yanova Şubesi, KDTP G.başkanı Mahir Yagcilar, KDTP Milletvekili Enis Kervan, KDTP G.başkan yardımcıları Rifat Krasniç ve Cüneyd Ustaibo’nun da katıldıkları şube meclis toplantısı yapıldı.

Toplantıda anakonu olarak partideki gelişmeler görüşülürken, KDTP MYK kararlarına ve çalışmalarına tam destek verildi.Partinin kabul edilen yeni tüzüğü, parti çalışmalarını daha verimli yapacağını ve Türk toplumunu geleceğe daha güçlü taşıyabilecek tek kurum olduğuna inanarak tüm parti üyelerinin daha aktif olmaları için çağrı yapıldı.

KDTP Yanova Şubesinin kuruluşundan beri Yanova’da ayrı bir siyasi havanın estiğini ve bu şube sayesinde çeşitli yatırım ve etkinliklerin gerçekleştiği vurgulandı. İleride de KDTP’nin sayesinde Kültür Evi, dere ıslağı, cami onarımı,  kültür ve diğer sosyal projelere imza atılacağına inanılmaktadır Bu anlamda Yanova Şubesinin Merkezle iyi irtibatta olduğu, yeni tüzüğün uygulaması ve her yeni ve ilerleyici çalışmalara hazır olduğu belirtildi.

Toplantıda diğer konular olarak belediye çalışmaları, istihdam, gençlerin durumu, Türkçenin kullanımı ve kültür etkinlikleri ele alındı.

MahirYağcılar
KDTP G.Başkanı

Priştine, 30  Kasım2011