Logo Loading

KDTP Priştine Şubesi Halkta Güven Tazeledi

KDTP Priştine Şubesi Halkta Güven Tazeledi

Kosova Demokratik Türk Partisi- KDTP Priştine Şubesinin 2013 Belediye Seçimlerine katılan adaylar ile yerel seçimler, KDTP ve Priştine Şubesi çalışmaları değerlendirildi.

Toplantıya KDTP Genel Başkanı ve Kamu Yönetim Bakanı Mahir Yağcılar da katıldığı KDTP Priştine Şubesi Yönetim Kurulu genişletilmiş toplantısı dün akşam yapıldı. Toplantıda, 3 Kasım yerel seçimlerinde KDTP’nin Priştine belediyesi meclis üyeliğini kazanması başarı olarak değerlendirdi. Çünkü Priştine için kolay bir seçim değildi, bu adaylar üç Türk partisinin yarıştığı Priştine ’den başarılı çıktı. Çünkü Priştine de bir Meclis üyesinin olması ayrı bir önem taşımaktadır. KDTP Priştine Şubesi Adaylarının göstermiş oldukları çabalarından dolayı özel teşekkürlerini sundu. Genel Başkan aynı zamanda geçenlerde kaybetmiş olduğumuz merhum aydınımız Nevzat Hüdaverdi için toplantıda bulunan ve tüm Priştine halkına başsağlığı diledi.

KDTP Priştine Şubesi Başkanı Cüneyd Ustaibo yaptığı konuşmada, bu seçimlerin başarılı aynı zamanda oy artışının olması bizleri aynı şekilde sevindirmiştir. Bugünden itibaren Priştine de Türkçe dilinde kimliklerimizin verilmesi genelde KDTP’nin Türk halkına vermiş olduğu hizmetin ne kadar önemli olduğunun bir kanıtıdır.  Bu göstermiş oldukları çabalarından dolayı Priştine halkı adına genel başkan Mahir Yağcılara, Milletvekili Enis Kervana ve emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu.

Şimdiye kadar olduğu gibi bundan böylede KDTP Priştine Şubesi birlik beraberlik içinde halk ile çalışmalarına devam edecektir.