Logo Loading

KDTP Priştine Şubesi Yeni Ofisinin Açılışı Gerçekleştirildi

KDTP Priştine Şubesi Yeni Ofisinin Açılışı Gerçekleştirildi

Bugün Kosova Demokratik Türk Partisi Priştine Şubesi yeni ofisinin açılışı gerçekleştirildi.
KDTP Genel Başkanı Fikrim Damka ile parti üst düzey temsilcilerinin hazır bulunduğu şube açılışına, T. C. Priştine Büyükelçisi Çağrı Sakar’da katılım gösterdi.

Açılış konuşması yapan Priştine Şube Başkanı Ferdi Mazrek, parti üyeleriyle daha rahat bir ortamda daha yakından ilgilenerek, verimli ve etkili çalışmalara imza atılacağına inandığını belirtirken, yeni ofisin açılmasında vermiş olduğu desteklerden dolayı Genel Başkanımıza teşekkür etti.

Sözü alan Genel Başkan Fikrim Damka, Priştine Şubesinin çalışmalarını aktif bir şekilde daha rahat bir ortamda sürdürebilmesi açısından, Priştine halkıyla iç içe olacaklarını; bu vesileyle Vuçıtrın ve Mitroviça şubelerinin de yeni ofis açılışlarının gerçekleşeceğini belirtti.

Büyükelçi Sakar, pandemi sürecinde bile çalışmalarını aksatmadan sürdüren KDTP’nin her daim yanında olacaklarını belirtirken; bir yıl önce Parti idaresinin alınmasından bu yana yoğun çalışmalar yürüten KDTP yönetiminin icraatlarıyla mutluluk ve umut verdiğini söyledi. Kosova Türk halkının ihtiyaçlarının sınırsız olduğunu ve bu konuda KDTP’ye olan güvenlerinin tam olduğunu belirtirken, emeği geçen herkesi tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.