Logo Loading

KDTP Prizren Şubesi Başkani Levent Buş Yalova’da

KDTP Prizren Şubesi Başkani Levent Buş Yalova’da

Kosova Demokratik Türk Partisi (KDTP) Prizren Şube Başkanı Levet Buş,  Büyük Birlik Partisi (BBP) Yalova İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Ziyaret sırasında rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nu Kosova’ya olan ilgisinden son derece memnun olduklarını,şehit Muhsin Yazıcıoğlu’nun Türk-Kosova Parlamenterler Dostluk Grubunu kurarak, Kosova ile Türkiye arasındaki bağları kuvvetlendirdiğini belirten Levent Buş,  Muhsin Başkan’ın,  her fırsatta Kosova’daki Türklere yalnız olmadığını, Anavatanın hep yanlarında olduğu mesajını verdiğini anımsattı.

BBP Yalova  İl Başkanı Fikret Kır  da ziyaret sırasında  Levent Buşa,Kosova’nın kendileri   için her zaman Türkiye’ nin bir parçası olduğunu, şehid Başkan Yazıcıoğlu’nun  açtığı yolda Kosova’daki kardeşlerinin  geleceği için yapılması  gereken herşeyi büyük bir mutluluk ile yapacaklarını kaydetti. “Kosova bizim için vazgeçilmezdir.Kosovalı kardeşlerimiz bizleri her zaman yanlarında göreceklerdir” şeklinde konuşan Kır, KDTP  Prizren  Şube Başkanı  Buş‘ a  Şehid  Muhsin başkanın fotoğrafını hediye etti.