Logo Loading

KDTP Prizren Şubesi Gençlik Kolu’nun Geleneksel İftar Yemeği

KDTP Prizren Şubesi Gençlik Kolu’nun Geleneksel İftar Yemeği

5 Kasım 2004 Cuma akşamı, Kosova Demokratik Türk Partisi Prizren Gençlik Kolu iftar yemeği düzenledi. İkincisi düzenlenen geleneksel iftar yemeğine her zaman olduğu gibi ilgi yine büyüktü. KDTP Prizren Şubesi Başkanı ve Prizren Belediye Meclisi Başkan yardımcısı Ercan ŞPAT ile eşi, KDTP Gençlik Kolu Başkanı Enis KERVAN, Mamuşa Alperenler Gençlik Vakfı Başkanı ile üyelerinin ve yüz on gencin katıldığı iftar yemeğinde gençler bir arada olmanın mutluluğunu yaşadı.

Prizren’in Beska-Besimi restoranında düzenlenen iftar yemeğinde KDTP Gençlik Kolu Başkanı Kervan yapmış olduğu konuşmasında, “Bu akşam Gençlik Kolları olarak düzenlediğimiz ikinci iftar yemeğimizdir. Katılımın ücretli olmasına rağmen sizlerin bu yoğun ilginiz bizleri gerçekten onurlırmaktadır. Mübarek Ramazan ayının bu güzel gecelerinden birinde sizlerle birlikte orucumuzu açmak bizleri mutlu kılmaktadır, Allah bu beraberliğimizi devam ettirsin ki başarı ve gücümüze güç katalım” dedi.

İftar yemeğinin ardından KDTP Gençlik Kolu Başkanı Enis Kervan’a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden KDTP Prizren Şubesi Başkanı Ercan ŞPAT ve katılımcılar, bu tür buluşmaların devam etmesini dileyerek ayrıldılar.