Logo Loading

KDTP Prizren Şubesi Meclisi Güncel Konuları Görüştü

KDTP Prizren Şubesi Meclisi Güncel Konuları Görüştü

KDTP Prizren Şubesi Meclisi, Levent Buş’un KDTP Prizren Şubesi Başkanı görevine seçilmesini destekledi. 2012 çalışma programının tartışıldığı toplantıda, Prizren Belediyesi Taslak Dil Yönetmenliği ve Kosova Meclisi’nde ilk okunuşu benimsenen Tarihi Prizren Yasa Tasarısı’nın meclis toplantısı gündemine alınması karara bağlandı.
Bildiri

Kosova Demokratik Türk Partisi Prizren Şube Meclisi 9 Ocak 2012 tarihinde Levent Buş başkanlığında toplantı düzenledi.

KDTP Prizren Şubesi meclis üyelerinin çoğunluğunun hazırda bulunduğu toplantıda Şube meclis üyeleri Şube Başkanı Levent Buş’a Şube başkanlık görevinde başarılar dileyerek KDTP Merkez Yönetim Kurulu kararlarını bir daha teyit ettiklerini oybirliğiyle dile getirdi.

KDTP Prizren Şubesi 2012 yılı taslak çalışma programının değerlendirildiği toplantıda çeşitli görüşler dile getirildi.

Toplantıda, Şube yönetim kurulu üyeleri ve Genel Başkan ile Bakan Mahir Yağcılar, Milletvekilleri Müferra Şinik, Enis Kervan ve Fikrim Damka, Prizren Belediye Meclisi üyeleri Ergin Kala ve Enis Subi güncel olaylar hakkında bilgiler sundular.

Toplantı, 11 Ocak 2012 tarihinde Prizren Belediyesi Taslak Dil Yönetmenliği ile Kosova Meclisi’nde ilk okunuşu benimsenen Tarihi Prizren Yasa Tasarısı gündemiyle Şube meclis toplantısında görüşme kararıyla son buldu.

Prizren Şube Meclisi adına
KDTP Prizren Şube Başkanı Levent BUŞ