Logo Loading

KDTP Tabakhane sakinleriyle buluştu

KDTP Tabakhane sakinleriyle buluştu

Kosova Demokratik Türk Partisi Genel Başkanı Mahir Yağcılar bu akşam parti üst düzey yetkilileriyle birlikte Tabakhane sakinleriyle bir araya geldi.

Parti çalışmaları hakkında bilgi vererek konuşmasına başlayan Başkan Yağcılar, “KDTP olarak bugüne kadar önemli çalışmaların altına imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Günümüze kadar kaydedilen başarılara, sizlerin destekleriyle yenileri eklenecektir. Önemli olan bu süreçte, var olan birlik ve beraberliğimizi devam ettirmektir. Hepimize bu kritik süreçte düşen görev partimiz Kosova Demokratik Türk Partisi’ne sahip çıkmaktır. Bizler sizlerle güçlüyüz. Biz güçlüysek, siz de güçlüsünüz” şeklinde konuştu. Parti olarak seçim anlayışının temelinde insan olduğuna da dikkat çeken Başkan Yağcılar, bugüne kadar diğer partilere kıyasen halkla sıkı bir işbirliğinin sürdürüldüğünü ve halkın sorunlarıyla bütün parti yöneticilerinin itinayla ilgilendiklerin altını çizdi. “İleri süreçte beraberce daha çok yapacak işimiz var” diye hitap eden Yağcılar, 8 Haziran günü gücümüzü sandıkta göstermeye davet etti.

Başkanın konuşmasından sonra toplantıya katılan milletvekili adayları vatandaşlarla sohbet edip kendilerini tanıttılar. Konuşmalarında partiye sahip çıkmanın önemine vurgu yapan milletvekili adayları, vatandaşları 8 Haziran’da anayasal hakları olan oy kullanma vazifesini yerine getirmeye ve oylarını KDTP’ye vermeye davet ettiler.