Logo Loading

KDTP Vıçıtırın Şubesi Seçimleri Başarılı Olarak Değerlendirdi

KDTP Vıçıtırın Şubesi Seçimleri Başarılı Olarak Değerlendirdi

Kosova Demokratik Türk Partisi ( KDTP)  Vıçıtırın Şubesi Yönetim Kurulu düzenlediği toplantıda son yerel seçimleri ve Şubenin çalışmalarını değerlendirdi. Toplantıya KDTP Genel Başkanı ve Kamu Yönetim Bakanı Mahir Yağcılar da katıldı.

Toplantı açılışını KDTP Vıçitırın Şube Başkanı Abdullah Pirçe,  seçimlerle ilgili rapor sunarak 3 Kasım seçimlerinin Şube tarafından başarılı değerlendirdiğini açıkladı.

Şubenin son seçimlerde 493 oy alarak oy sayısını artırdığını belirterek,  Belediye Meclisinde var olan üyeliği koruduklarını söyledi.

Konuşmasının devamında, KDTP Şube Başkanı, Vıçıtırın Şubesine devamlı destek verdiği için ve her zaman yanlarında olduğu için Vıçitırın Şubesi adına Genel Başkan Yağcılar’a ve aynı zamanda seçimlerle ilgili emeği geçen tüm üyelere teşekkür etti.

Koalisyonla ilgili PDK ile görüşmeler olduğunu açıklarken,  bu konuda bilgi vererek ilerdeki günlerde anlaşmaya varacaklarını açıklarken görüşmeler için seçilen heyetle birlikte Şube için hayırlı bir sonuca varacakları belirtti.

KDTP Genel Başkanı Yağcılar konuşmasında KDTP Vıçitırın Şubesini son seçimlerde başarılı olarak değerlendirirken Yönetim Kurulu üyelerine ve Şube Başkanına bu başarı dolayısıyla tebrik etti. Kendisi merkez tarafından Vıçıtırın Şubesine şimdiye kadar olduğu gibi ileride de her konuda destek olacağını bildirdi.

Yağcılar, Vıçıtırın toplumunun hep yanında olacağını kaydetti.

Toplantının devamında güncel konular ele alındı.

KDTP Vıçıtırın Şube Başkanı
Abdullah Pirçe