Logo Loading

KDTP Vıçıtırın Şubesi ve “Çeşme” Derneği Yeni Ofislerine Kavuştu

KDTP Vıçıtırın Şubesi ve “Çeşme” Derneği Yeni Ofislerine Kavuştu

Bugün Kosova Demokratik Türk Partisi Vıçıtırn Şubesi ve “Çeşme” Derneğinin yeni ofislerinin açılışı gerçekleştirildi.
KDTP Genel Başkanı Fikrim Damka ile Partimizin üst düzey temsilcilerinin hazır bulunduğu açılışa, T.C. Priştine Büyükelçisi Çağrı Sakar’da katılım gösterdi.

Açılış konuşması yapan Vıçıtırın Şube Başkanı Ergin Bunjak, değişim ile yola başladıklarını ve bu yönde çalışmalara devam edildiğini, destek sunan, emek veren herkese, özellikle de Genel Başkan Fikrim Damka’ya teşekkürlerini iletti.

Sözü alan Genel Başkanımız Fikrim Damka, Vıçıtırın Şubesinin yeni ofisinde çalışmalarını aktif bir şekilde dayanışma içinde sürdürmeye devam edeceğini belirtirken, bu süreçte de emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. Aynı zamanda “Çeşme” derneğine de faaliyetlerini daha etkin bir şekilde sürdürecekleri yeni çalışma alanın yaratıldığını ve bundan sonra ses getirecekleri çalışmalarla yeni başarılara imza atacaklarına inandığını belirtti.

Büyükelçi Sakar, KDTP Genel Başkanlığının devralınmasından bu yana 1 yıl süresince yapılan köklü değişimlere ve yeniliklere değinerek, çalışmalarını aksatmadan sürdüren KDTP’nin her daim yanında olacaklarını belirtirken; yoğun çalışmalar yürüten KDTP yönetiminin icraatlarından son derece memnuniyet duyduğunu söyledi. Türkiye Cumhuriyeti’nin KDTP’nin yanında olduğunu belirtirken, emeği geçen herkesi tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Son olarak konuşmalarında “Çeşme” derneği başkanı Enver Dubovci, derneğin aktif hale getirilmesi ve yeni ofis sözünü tutan Genel Başkana sonsuz teşekkürlerini ileterek, bundan sonra sunulan bu elverişli şartlarda çok daha aktif çalışacaklarının sözünü verdi.