Logo Loading

KDTP Yöneticileri Gençlerle Biraraya Geldi

KDTP Yöneticileri Gençlerle Biraraya Geldi

Kamu Yönetim Bakanı ve Kosova Demokratik Türk Partisi Genel Başkanı Mahir Yağcılar, KDTP Milletvekilleri Müfera Şinik ve Fikrim Damka, Prizren Belediyesi Meclis Başkan Vekili Levent Buş, KDTP Meclis Üyesi Sevil Kazaz, Prizren Belediyesi müdürleri ve parti yöneticileri bugün gençlerle bir araya geldi.

Geleceğin gençlere emanet edileceğini ifade ederek sözüne başlayan Bakan Yağcılar, gençlerin toplumdaki rolüne vurgu yaptı: “Bugün siz genç kardeşlerimle bir arada olmanın gurunu ve heyecanını yaşadığımı ifade etmek istiyorum. Gelecek sizlerle daha güzel olacaktır. Parti olarak bizim çalışma platformumuzda gençlerin önemi büyüktür. Bugün üst kademelerde genç kadroların varlığı bizim gençlere verdiğimiz önemin açık bir göstergesidir. Listemizde de çok sayıda genç arkadaşımızın varlığı bizlerin sizin partiniz olduğunuzu kanıtlamaktadır. Aranızda ilk defa oyunu kullanan arkadaşlarımız da bulunuyor. Onlar için heyecanlı bir durum olacaktır. Buradan hepinizi oyunuzu sizden biri olan ve sizin gibi düşünen KDTP’ye vermeye davet ediyorum.  KDTP’nin seçimlerden güçlü çıkması Kosova Türk Toplumu’nun konumunu güçlendirecek ve temsiliyetimizi artıracaktır. Daha güçlü KDTP daha güçlü nesil demektir. Bugün bizim taşıdığımız bu bayrak yarın sizlere teslim edilecektir. Bu yüzden 8 Haziran günü desteğiniz KDTP’ye olsun” şeklinde konuştu.

Başkan Yağcılar tüm gençlerin Mübarek Miraç Kandili’ni kutlarken, derslerinde başarılar, üniversite adaylarına şans ve çalışanlara kolaylıklar diledi.