Logo Loading

KDTP’de Başkanlık Devir Teslimi

KDTP’de Başkanlık Devir Teslimi

Saygıdeğer halkım, kıymetli KDTP’liler

9 Kasım tarihinde gerçekleştirdiğimiz Partimizin 8. Olağan Genel Kurulu’nda delegelerimizin desteğiyle Kosova Demokratik Türk Partisi’nin yeni Genel Başkanı seçilmemin ardından dün akşam Partimizin eski Genel Başkanı sayın Mahir Yağcılar’dan Partimizin kayıt sertifikasını ve Parti mührünü almış bulunmaktayım.

Öncelikle 20 yıldır Partimizin Genel Başkanlık görevini yürütmüş ve görevi süresince toplumumuza sunmuş oldukları sayısız hizmetlerden dolayı sayın Mahir Yağcılar’a teşekkürlerimi sunarım.

Devraldığım bu kutlu görev ve yıllarca Partideki tecrübelerimi de katarak, çalışma ekibimle birlikte yeni projeler ve girişimlerimizle, toplumumuz için en doğru kararları verecek ve bugün hizmet yarışında devraldığımız bu bayrağı daha yükseklere taşıyacağız.

Hiç kimsenin kuşkusu olmasın ki; halkımızın istek ve taleplerine en muazzam bir şekilde yanıt vermeye çalışacağımı, ihtiyaçlar doğrultusunda yeni çözümler üretmek için uğraşacağımı, Türk’lük davası bilincimizle hareket edeceğimi, dolayısıyla aldığım sorumluluğun farkındalığında olduğumu ve nereden geldiğimi asla unutmadan milli birliğimizi koruyacak ve milli değerlerimizi yaşatacağım.

Bundan böyle bütün şubelerimizle koordineli bir şekilde ve siz değerli halkımızla birlikte parti olarak daha büyük başarılara imza atacağımıza olan inancım tamdır.

Saygılarımla
KDTP Genel Başkanı
Fikrim Damka