Logo Loading

KDTP’den Halkla Bayram Buluşması

KDTP’den Halkla Bayram Buluşması

Kosova Demokratik Türk Partisi (KDTP) tarafından gerçekleştirilen bayramlaşma töreni bu yıl da geleneği sürdürdü.

KDTP Genel Başkanı ve Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar’ın ev sahipliğinde Prizren’deki parti genel merkezinde yapılan bayramlaşma törenine, Türkiye Cumhuriyeti Kosova Büyükelçiliği temsilcileri, Türk Temsil Heyet Başkanlığı Komutanı Kurmay Albay Ömer Faruk Demircioğlu, KDTP Milletvekilleri, Şube Başkanları, KDTP yönetimi, parti sempatizanları ile çok sayıda davetli katıldı.

Davetlilerin Ramazan Bayramı’nı kutlayan KDTP Genel Başkanı Mahir Yağcılar, bayramın özünün, mutluluk ve birlik olduğunu belirterek, birlik olarak tüm zorlukların üstesinden gelinebileceğini ifade etti.

Yağcılar, bayramın yeni dostluklara vesile olmasını temenni ederek, Kosova’nın ve Türkiye’nin daha güçlü olmasını, Kosova vatandaşlarının daha iyi şartlarda yaşamasını diledi. ‘Geleneksel hale getirdiğimiz bayramlaşmalarımız bundan sonra da devam edecektir’ diyen Yağcılar, bu etkinliklerin partiyi ve halkı güçlü kıldığını kaydetti. Gecede, misafirlerle bayramlaşan ve yakından ilgilenen KDTP yetkilileri, vatandaşlarla bir arada olmanın mutluluğunu yaşadılar. HABERLER.COM