Logo Loading

KDTP’nin İkinci İftar Yemeği Yüksek Katılımımla Gerçekleştirildi

KDTP’nin İkinci İftar Yemeği Yüksek Katılımımla Gerçekleştirildi

KDTP’nin ikinci iftar yemeği yüksek katılımımla birlikte Prizren “Luxory Palace”ta gerçekleştirildi.

Düzenlenen bu güzel gecede Parti üst düzey yöneticileri yanı sıra, T.C. Priştine Büyükelçisi Kıvılcım Kılıç, TİKA Koordinatörü Necip Özay Öztürk, Yunus Emre Enstitüsü temsilcileri, Yönetim Kurulu üyeleri, STK temsilcileri de geceye renk katmıştır.

Gecede açılış konuşmasını yapan Genel Başkan Mahir Yağcılar konuşmasına Tüm İslam Aleminin Ramazan ayını kutlayarak başladı. Başkan Yağcılar konuşmasına şöyle devam etti: ”KDTP olarak, ortak değerlerimize her zaman sahip çıkmaya çalışıyoruz. Bulunmuş olduğumuz Ramazan ayında ve böyle anlamlı bir iftar yemeğinde sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu sene alınan erken seçim kararı, Türk toplumu açısından büyük önem taşımaktadır. Önümüzde toplum olarak, parti olarak önemli bir seçim sınavımız bulunuyor. 11 Haziranda tekrardan güvene ihtiyacımız var. Bu gücü sizden, sizin desteğinizden geçer. Sizlerin her seferinde verdiği destek gibi, bu sefer de KDTP’ye sahip çıkacak, geleceğimize sahip çıkacaksınızdır ”dedi.

Başkan Yağcılar Kosova-Türkiye ilişkilerinin önemine vurgu yaparak, her konuda bizleri yalnız bırakmayan T.C. Büyükleri başta Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, Başbakan, parti liderleri, milletvekilleri ve kurum temsilcilerine de teşekkürlerini iletti.

Bu güzel gecede bizimle birlikte iftar coşkusunu bizlerle paylaştığınız için teşekkür eder, bir başka güzel gecede tekrar bir araya gelmeyi temenni ederiz.