Logo Loading

Konu: Yönetim Kurulu Toplantısı

Değerli Basın mensupları,

Kosova Demokratik Türk Partisi Prizren Şubesi Yönetim Kurulu 12 Şubat 2009 tarihinde Orhan Lopar başkanlığında toplandı. “Prizren Belediye Logosu” gündemiyle toplanan toplantıda şube olarak bu konuda takınacak olan tutum görüşüldü.

Parti olarak bugüne kadar Prizren Belediye Meclis üyelerine logo konusunda verilen desteğin tazelenmesine ve parti olarak bugüne kadar verilen mücadelenin devam edilmesi konusunda karar kılınmıştır.

Logo konusunda partimizin istemlerini ve logo konusunda var olan hassasiyetimizi Prizren meclisinde var olan partilere bildirmek ve logo konusunda destek aramak için bir heyetin oluşturulması karara bağlanmıştır. Bu heyet; Şube Başkanı Orhan Lopar, Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Şpat, Meclis üyeleri Müveddet Bako, Ergin Kala, Enis Subi ve Şube Sekreteri Varol Bekteş’ten oluşturulmuştur. Bu heyet birkaç gün içinde belirlenen partileri ziyaret ederek, logo konusunda partimizin tutumunu bildirme girişimlerinde bulunacaktır.

Bu girişimlerin sonuç vermemesi durumunda şube olarak, gerekli olan diğer adımların da atılması konusunda mutabaka varılmıştır.

Kosova Demokratik Türk Partisi
Prizren Şubesi Başkanlığı