Logo Loading

Kosova Demokratik Türk Partisi Prizren Gençlik Kolu Bu Yılbaşında Prizrenlileri Yine Coşturdu

Kosova Demokratik Türk Partisi Prizren Gençlik Kolu Bu Yılbaşında Prizrenlileri Yine Coşturdu

Kosova Demokratik Türk Partisi Prizren Gençlik Kolu bu yılbaşında da Prizrenlilere unutulmaz anlar yaşattı. Yeni yıl vesilesiyle iki akşam “Hotel Prizren” restoranında Gençlik Kolu’nun düzenlediği eğlenceye 550 kişi katıldı. Canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlenen gençler ve Prizlenliler birçok sürprizle karşılaştı. “Fredon” mankenler derneğinin de misafir olarak yer aldığı gecede 2002, 2003, 2004 Prizren güzelleri ve Prizren’in tanınmış mankenleri defileleriyle geceye ayrı bir renk kattı. Yapılan çekiliş sonucu birçok kişi hediye sahibi olurken unutulmaz anlar yaşı. Eğlencede başta “Yeni Dönem KTMK” sahibi sayın Mehmet BÜTÜÇ olmak üzere, sponsorluk yapanlara KDTP Prizren Gençlik Kolu adına teşekkür edilip başarılarının devamını dilendi.

Yeni yıl tebrik mesajlarının okunduğu gecede KDTP Prizren Gençlik Kolu Başkanı Enis KERVAN’ın kutlama mesajı, “geçen sene; yılbaşı eğlence gecesinde yeni bir yılın hepimize sağlık ve barış içinde, başarılarla dolu, geçlerin sesini duyuracak bir yıl olarak geçmesini dilemiştik. Nitekim öyle oldu, dileğimiz sizlerin bu sonsuz desteğiyle 2005 yılının da hepimize hayırlı, sağlıklı ve başarılı olmasıdır…” şeklindeydi.

Yeni yıl eğlencesinde diğerleri arasında KDTP Genel Başkanı ve Milletvekili Mahir YAĞCILAR, KDTP Prizren Şube Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Ercan ŞPAT ve KDTP Prizren Milletvekili Nuran MALTA’da yer aldı