Logo Loading

KOSOVA DEMOKRATİK TÜRK PARTİSİ PRİZREN GENÇLİK KOLU YÖNETİM KURULU İKİ YAŞINDA

KOSOVA DEMOKRATİK TÜRK PARTİSİ PRİZREN GENÇLİK KOLU YÖNETİM KURULU İKİ YAŞINDA

20 Eylül 2002 den bu yana iki sene geçti. KDTP Prizren Gençlik Kolu yürüttüğü faaliyetleriyle sesini, gücünü ve başarılarını büyük bir istekle sürdürdü, sesini duyurttu. Ve işte 20 Eylül 2004 yılı.

KDTP Merkez ofisinde parti yetkilileri, Milletvekili ve Genel Başkan Mahir Yağcılar ile Prizren Belediye Başkan yardımcısı ve KDTP Prizren Şubesi Başkanı Ercan Şpat, Gençlik Kolu üyelerinin bu coşkusunu paylaşanlar arasındaydı.

Genel Başkan Mahir Yağcılar KDTP Gençlik Kolu Başkanı Enis Kervan’a yapmış olduğu tebrik konuşmasında “Sizler büyük başarılara imza attınız, bu içten mücadele ve başarı duygusu dilerim her zaman devam eder, çünkü bundan hiçbir şüphemiz yoktur” dedi.

Ardından KDTP Prizren Şubesi Başkanı ve Prizren Belediye Başkan yardımcısı Ercan Şpat, Gençlik Kolu başkanını tebrik etti ve çalışmalarının her zamanki arzuyla ve inançla devam edeceğini dile getirdi.

KDTP Gençlik Kolu Başkanı Enis Kervan’ın Gençlik Kolu üyeleri adına yapmış olduğu konuşmasının ardından pastayı kesmesiyle, Gençlik Kolu üyeleri iki yılın ardından gerçekleştirmiş oldukları faaliyet ile başarıları değerlendirdi.