Logo Loading

Mitroviça’daki Türk halkıyla bir araya geldi

Mitroviça’daki Türk halkıyla bir araya geldi

?Seçim kampanyası çerçevesinde Genel Başkanımız Fikrim Damka, KDTP Mitroviça Milletvekili adayları Erol Zekeriya ve Ümmihan Muyko ile birlikte, Mitroviça’daki Türk halkıyla bir araya geldi.

Partimize olan destek ve bağlılığını bir kez daha gösteren Mitroviçalı soydaşlarımızla, seçimler öncesi tekrar güven tazelendi.
Bu anlamlı toplantıda söz alan Mitroviça Şube Başkanı ve Millletvekili adayı Erol Zekeriya Partimize olan desteğin her zaman süreceğini, daha özveriyle çalışarak bölünmez bütünlüğümüzü bu seçimlerde tekrardan taçlandıracaklarını ifade etti.

Toplantıda konuşan Genel Başkanımız Fikrim Damka; “Konumu itibariyle Türk Varlığının çok eskiye dayandığı bu bölgede, sizlerle bir arada olmaktan büyük kıvanç duydum. Göstermiş olduğunuz duruş ve milli değerlerimize sahip çıkmanız takdire şayandır. Bu uğurda Parti olarak bizlerin de siz değerli soydaşlarımıza desteği her zaman olacaktır. Milli kimliğin yaşatılmasından tutunda, eğitim ve sağlık alanına kadar birçok alanda sizlerin yanında olmayı sürdüreceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde ne kadar hareket edersek, beraber çalışma alanlarımızı ne kadar çoğaltabilirsek, Partimiz ve beraberinde Türk Toplumuda bir o kadar güçlenecektir. Önümüzdeki seçimlerde de sizlerden temennim, “Bizim Partimiz” ilkesini benimsemeniz ve Partimize, Mitroviçalı adaylarımıza sahip çıkmanızdır” dedi.
#KDTP112 #BizimPartimiz