Logo Loading

Ortakol semt sakinleri ile bir araya geldi

Ortakol semt sakinleri ile bir araya geldi

?Genel Başkanımız Fikrim Damka, Prizren Milletvekili adayları ile birlikte, seçim kampanyası kapsamında Ortakol semt sakinleri ile bir araya geldi.

Türk nüfusunun yoğun olduğu semtimizde, önümüzdeki seçimler, mahalle temsilcilikleri ve halkımızın Partiden beklentileri görüşüldü.

Genel Başkanımız Fikrim Damka; “Bizlerle bu güzel ortamda bir araya geldiğiniz için hem kendi adıma hemde adaylarımız adına teşekkür etmek istiyorum. Mahallelerde halkımızla bir araya gelmek, bizlerle ileriki süreçlerde atacağımız adımlarda çok büyük yol gösterici oluyor. Çünkü istek ve taleplerin, fikirlerin en rahat ifade edildiği ortamlar bu buluşmalardır. Bu yüzden Parti olarak mahalle buluşmalaraına çok büyük önem atfediyoruz. Bunun yanı sıra birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine katkı sunacağına eminiz. Birlik ve beraberliği, aynı duygularla hareket etmeye şu dönemde en çok ihtiyaç duyuyoruz. Aramızdaki bağları ne kadar çok güçlendirirsek, temsilsiliyetimizi birçok alanda daha ileri bir noktaya taşıyabilir, sorunlarımızı da daha kolay çözebileceğimize inanıyorum.” dedi.

#KDTP112 #BizimPartimiz