Logo Loading

Priştine ile Seçim Kampanyasını Tamamladı

Priştine ile Seçim Kampanyasını Tamamladı

Dün akşam seçim çalışmaları kapsamında Priştine’de Partimiz tarafından tanıtım kampanyası düzenlendi. Priştine’deki yurttaşlarımızla bir araya gelme fırsatı bulduğumuz bu güzel gecede katılımın yoğun olması, gireceğimiz bu önemli seçimlerden zaferle çıkacağımız habercisiydi.

Priştine’de gerçekleşen bu anlamlı gecede Genel Başkan Mahir Yağcılar ve KDTP milletvekili adayları yanı sıra Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya da bizimle birlikteydi.

Gecede Priştinelilere hitap eden Başkan Yağcılar burada bu kalabalık ve coşku önünde konuşmanın bizlere ayrı bir özgüven kazandırdığına vurgu yaparken; “11 Haziran seçimlerinin Türk Toplumu için ayrı bir önem taşıdığını söyledi. Gireceğimiz bu erken seçimlerde Temel hedefimiz ilk etapta iki milletvekili çıkarmak ve Devlet Yönetiminde yer alabilmektir. Bunları başarmak ve temsiliyetimizi en üst noktaya çıkarmak için ciddi çaba sarf ediyoruz. İnanıyoruz ki geçmişte de olduğu gibi 11 Haziranda da siz değerli yurttaşlarımız desteğiyle bunu bir kez daha başaracağız” diyerek sözlerini noktaladı.

Konuşmaların ardından bütün milletvekili adayları toplu fotoğraf çektirerek, hep bir ağızdan birlik beraberlik mesajları verdi.