Logo Loading

Rumeli Dernekleri Federasyonu Bakan Mahir YAĞCILAR’ı ziyaret etti.

Rumeli Dernekleri Federasyonu Bakan Mahir YAĞCILAR’ı ziyaret etti.

daha fazla fotoğraf için tıklayın…

Şuayip Toprak – Rumeli Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı, RUDEF Yönetim Kurulu Üyeleri ve Bursadan iş adamları Kosova Demokratik Türk Partisi Genel Başkanı ve Kosova Cumhuriyeti Kamu Yönetimi Bakanı Sn. Mahir Yağcıları ziyaret ettiler.

Üç günlüğüne Kosovayı ziyarete gelen RUDEF üyeleri Vıçitırnaö İpek ve Prizreni ziyaret ettikten sonra Bakan Yağcıları makamında ziyaret ettiler. Kosovada yaptıkları ziyaret konusunda bakanı bilgilendiren RUDEF Başkanı Sn. Şuayip Toprak, bakanın bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalarından ve Türkiye Kosova arasında köprülerin güçlenmesi için yürüttüğü faaliyetlerden dolayı teşekkür etti ve ziyaret anısına bakana RUDEF’in flamasını ve plaket hediye etti.

Başkan Toprak, RUDEF olarak bunda böyle de KDTP’nin Kosovadaki faaliyetlerini her zaman destekleyeceklerini vurguladılar.

Bakan Yağcılar, RUDEF’in Türkiyede ve Kosovadaki faaliyetlerinden övgüyle bahsederek faaliyetlerinin devamını diledi. Ayrıca Türkiyedeki Kosovalı kardeşlerimizin çalışmalarının bizleri gururlandırdığını bildirdi.