Logo Loading

Sağlık Çalışanları İle Biraraya Geldik

Sağlık Çalışanları İle Biraraya Geldik

Salgın döneminde olağanüstü çaba göstererek yoğun çalışma saatleriyle sağlığımızın geri kazanılması ve korunması için emek veren, risk altında görev yapan sağlık çalışanlarımızla bir araya geldik.

Değerli sağlık çalışanlarımızın sorunlarını dinleyerek, sorularına tek tek cevap vererek, kendileriyle fikir alışverişinde bulunduk.

Kosova Türk Sağlık İşçileri ve Sağlıklı Yaşamı Destekleme Derneği ile Kosova Türk Hekimler Derneği işbirliğiyle, ileriye dönük yapıcı eylemlerde bulunulması ve sağlık sektöründe sağlık çalışanlarının ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirilmesi konusunda çalışmalar yapılması kararlaştırıldı. Düzenli bir şekilde yapılacak toplantılarla Partimizin destekleriyle derneklerimiz aktif bir şekilde çalışarak, sağlık alanındaki sorunlara daha hızlı çözümler bulunması için gereken tüm girişimlerin yapılması sağlanacaktır.

Partimizin sağlık çalışanları ile bir araya geldiği kahvaltı organizasyonuna Genel Başkanımız ve Meclis Başkan Vekilimiz Fikrim Damka, T. C. Prizren Başkonsolosu Serdar Özaydın, Bölgesel Kalkınma Bakanımız Enis Kervan, Milletvekilimiz Fidan Brina Jılta, Genel Başkan Yardımcımız Müferra Şinik, Genel Sekreterimiz ve Sağlık Koordinatörümüz Varol Bekteş katılım gösterdi.

Düzenlenen kahvaltıda konuşmaların ardından özverili tüm sağlık çalışanları ayakta alkışlanarak destek sunuldu.

#SağlıkİçinHepimizİçin #BirlikteBaşaracağız ???