Logo Loading

Seçim Çalışmaları Görüşüldü

Seçim Çalışmaları Görüşüldü

KDTP Prizren Şubesi olarak, yönetim kurulu toplantımızda, yoğun geçen seçim çalışmaları ile güncel gelişmeleri görüştük. Yoğun seçim programı ve etkinliklerimizi istişare ettiğimiz toplantıda; derneklerimizin, aydınlarımızın, medya mensuplarımızın, kadın ve gençlerimizin, öğretmenlerimizin, talebe ve öğrencilerimizin, sanatçılarımızın, sağlıkçılarımızın, çalışanlarımızın, esnafımızın, emeklilerimizin, tüm Prizrenli seçmenlerimizin, KDTP Prizren Belediye Meclis Adayları ile Prizren Belediye Başkan Adayı olarak bana sundulan açık destek ve büyük ilgiden dolayı duyulan memnuniyet dile getirildi.

Toplantıda, KDTP olarak; Kosova’nın örnek topluluğu olan Türk topluluğunun, Kosova’nın çok etnili ve çok kültürlü yapısını yansıtan Prizren’de yegane sesi olmaya devam edeceğimiz vurgulandı. Güzel Türkçe’mizin de, kültür başkenti Prizren’de geçici bir siyasi malzeme olarak değil, aksine bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de topluluklar arası kalıcı, kültürel ve geleneksel birleştirici ve yapıcı bir unsur olmaya devam edeceğinin altı çizildi.
Toplantı sonunda bir daha, dilimiz ve kültürümüz ile ayrım yapmaksızın herkese yönelik Prizren Belediyesi’ndeki nitelikli hizmet ve çalışmalarımızın devamı için, Prizren’in adresinin 22 Ekim’de 22 numara ve KDTP olduğu vurgulandı.