Logo Loading

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Sayın Fuat Oktay’ı Partimizde Ağırladık

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Sayın Fuat Oktay’ı Partimizde Ağırladık
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Sayın Fuat Oktay ve beraberindeki heyet, Mamuşa ile Prizren’de, okullarımızda öğrenciler ve öğretmenlerle buluştuktan sonra Parti merkezimizi ziyarette bulundu.
Genel Başkanımız ve Bölgesel Kalkınma Bakanımız Fikrim Damka , Milletvekillerimiz Enis Kervan ve Fidan Brina Jılta, gezi boyunca eşlik ettikleri TBMM heyetini Parti merkezimizde ağırladı.
Kosova’da kendilerini, kendi evlerinde gibi hissettiklerini belirten TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Sayın Fuat Oktay ve Milletvekilleri, kardeşlik bağlarımızın çok eskiye dayandığını belirtirken; bu topraklarda yaşayan Kosova Türk toplumunun milli değerlerinin geleceğe taşınmasında çok büyük mücadeleler verdiğini, bu hususta da anavatanın hep yanımızda olduğunu vurguladı.
Partimizi ziyarette bulunan Türkiye Büyük Millet Meclisi Milletvekilleri,
Mahmut Rıdvan NAZIRLI (AK Parti) ,
Seda GÖREN BÖLÜK (AK Parti)
Talih ÖZCAN Milletvekili (CHP)
İsmail ÖZDEMİR Milletvekili (MHP)
Bilal BİLİCİ Milletvekili (İYİ Parti)
her zaman işbirliğine açık olduklarını ve ortak çalışmalar yaparak, birlikte hareket etmek istediklerini belirtti.
Partimizin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve yeni yönetimi ile yeniden seçilen Genel Başkanımız Fikrim Damka’nın yeni başarılarla çok daha güçlü bir parti imajı ve ilkeli siyaseti benimseyen bakış açısıyla, Partimizin, Kosova Türk toplumunun tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir güçte olacağına dair inançlarını dile getirdiler.