Logo Loading

Terzimahale semtinde yaşayan Partililerle bir araya geldi

Terzimahale semtinde yaşayan Partililerle bir araya geldi

?Bugün Genel Başkanımız Fikrim Damka, seçim kampanyası kapsamında Prizren Milletvekili adayları ile birlikte, Terzimahale semtinde yaşayan Partililerle bir araya geldi.

Prizren’in en eski yerleşim bölgelerinden olan semtimizde, halkımızın ilgisi bizleri oldukça mutlu etti. Önümüzdeki dönemde yapıacak çalışmalar dahil birçok konuda fikir alışverişinde bulunuldu.

Prizren Milletvekili adaylarının da söz aldığı buluşmada, KDTP’ne destek talep edilirken, Halkımızla #14Şubat ‘ta 112 numarada buluşma dileklerinde bulunuldu.

Halkımızın fikirlerinin, talep ve beklentilerinin çok değerli olduğunu ifade eden Genel Başkanımız Fikrim Damka; “Önümüzdeki seçimler bugün burada yaşadığımız birlik ve beraberlik tablosunun bir göstergesi olacağından eminim.
Sizlerden gelecek istek ve talepler doğrultusunda hareket etmeye gayret gösteriyoruz. Çünkü sizlerin varlığı ve güçlü bir temsiliyet arzusu bizleri bu çalışmalarda daha özverili olmaya sevk ediyor. Türk Toplumu ne kadar güçlenirse, Partimizin de o denli güçleneceğinden eminiz.

Birlik ve beraberlik içerisinde bu bağlarımızı canlı tutabilir ileride hep birlikte daha kapsamlı politikalar üretebiliriz. Sizlerden şu dönemde en önemli ricam, Partimize sahip çıkmanızdır. Sandıkta göstereceğiniz irade ile gücümüzü tescilleyecek, temsiliyetimizi taçlandıracak olan sizlersiniz. “Bizim Partimiz” parolasıyla çıktığımız bu yolda, Partimize vereceğiniz katkı, hiç kuşkusuz gelecek nesillerinde Partiye olan bağlarını daha da güçlendirecektir” dedi.

#KDTP112 #BizimPartimiz