Logo Loading

Vıçıtırn’da Partililerle bir araya geldi

Vıçıtırn’da Partililerle bir araya geldi

Bu akşam Genel Başkanımız Fikrim Damka, Vıçıtırn’da Partililerle bir araya geldi. Oldukça yoğun bir katılımın olduğu ve Vıçıtırın’lı Milletvekili adaylarının da yer aldığı buluşmada, Partimizin Genel politikaları, Toplumumuzun beklenti ve isteklerinin yanısıra eğitim destekleri ve gelecekte birlikte ne gibi çalışmalar yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Vıçıtırın Şube Başkanı ve Milletvekili adayı Ergin Bunyak ile Vıçıtırın Gençlik Kolları Başkanı ve Milletvekili adayı Berat Malok’da Partilileri selamlayarak, Partimizin desteklenmesinin çok büyük önem taşıdığına dikkat çekti. Özellikle Vıçıtırın adaylarına sahip çıkılması gerektiğine işaret ederek oyların arttırılması konusunda yoğun çalışmalar yapıldığını belirtti.

Buluşmada konuşan Genel Başkanımız Fikrim Damka; “ KDTP çatısı altında siz değerli Partililerimizle bir araya gelmek bizler için çok önemli. Kenetlenmeye en çok ihtiyaç duyduğumuz bu dönemlerde sizleri yanımızda görmekten dolayı çok mutluyuz. Parti olarak sizlerin sesi olmaya, sizlerin beklentilerinin karşılığı olmaya devam edeceğiz. Çalışmalarımızı ve hayata geçirmek istediğimiz projeleri sizin istek ve taleplerinize göre belirliyoruz. Bilmenizi isterim ki, ne kadar birlik içinde hareket edersek, fikirlerimizi ne denli dile getirirsek gelecek umutlarımız daha fazla yeşerecektir. Temsiliyetimiz pekişecektir. Unutmayın ki milli değerlerimiz ortaktır, mücadelemiz aynıdır. Bu uğurda hep birlikte yürümeye devam etmeliyiz. Parti olarak sizlerin geleceğe daha emin adımlar atabilmeniz için birçok alanda mücadelemize devam ediyoruz. Beklenti ve taleplerinizi ivedilikle değerlendirdiğimizi bilmenizi isterim. İleriki süreçte de, bu yönde adımlar atacağımızdan şüpheniz olmasın. Parti olarak, kadrolaşmada genç kadroları, tecrübeli kadrolarımızla harmanlayıp bu davaya yeni nesilleri katmak en önemli önceliğimiz. Sizlerden tek beklentim, bu değerler ışığında hareket etmenizdir” dedi.

#KDTP112 #BizimPartimiz